Az Ön kosara üres!

Álláshirdetés

Hobbid a futás? Most a munkád is lehet egyben!

Szent István körúti üzletünkbe keresünk munkatársat teljes munkaidős állásra.

 nyúlcipőbolt újbuda

Főbb feladatok, munkák:

  • vevőkezelés, értékesítés (a vásárlók részére információ nyújtása a termékekről)
  • értékesítési folyamat lebonyolítása (pénztárkezelés, számlázás, személyes átvételre megrendelt termékek kezelése, mailben és telefonon érkezett érdeklődések megválaszolása)
  • bejövő hívások kezelése
  • áruátvétel, készletkezelés
  • üzlet rendben tartása (árufeltöltés, azok elhelyezése, árak feltüntetése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felhasználó szintű PC-ismeret (Word, Excel)
  • pénztár és készletkezelésre és más adminisztratív munkákra való alkalmasság
  • áruismeret (futócipők, futóruházat ismerete, és/vagy nyitottság jellemzőik elsajátítására)
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol, vagy/és más nyelvismeret

A JELNTKEZÉS ELKÜLDÉSEKOR EZEKET KÉRJÜK:

-fényképes önéletrajz,

-fizetési igény megjelölése netto, magyar forintban,

-néhány soros válasz az alábbi 3 témára:

1. Belép valaki a boltba, aki futócipőt, futóruhát keres. Hogyan fogadod, hogy kalauzolod el, merre viszed a társalgást?

2. "Maximum 20 ezer forintig keresek futócipőt, ezek nagyon drágák!" - egy érdeklődő.  Mi a válaszod?

3.  A boltban elég sok vevő van, akik termékeket próbálnak, közben néhány doboz áru érkezik, amit át kell venni, ezzel párhuzamosan a másik Nyúlcipőboltból telefonál egy kolléga egy kérdéssel. Befut még egy vásárló, akinek megannyi kérdése van táplálék kiegészítőkkel kapcsolatban. Csak ketten vagytok munkatársak a boltban. Hogyan kezeled a helyzetet?